top of page

O nas:

tło_edited_edited.png

Zespół Wsamras zaprasza wszystkie pary młode, firmy eventowe, oraz firmy z branży do współpracy z nami. Jesteśmy 7-osobowym zespołem, którego cechuje z jednej strony szalone usposobienie natomiast z drugiej strony pełen profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzeniu zabawy. W skład zespołu wchodzą muzycy z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym, który gwarantuje jakość.
Gramy i śpiewamy tylko i wyłącznie na żywo dzięki czemu każdy utwór jest niesamowitym przeżyciem i sprawia że nogi same rwą się do tańca.

Ponieważ jesteśmy otwarci na każdy rodzaj muzyki, nasz repertuar jest różnorodny, staramy się dobierać utwory tak aby były znane i lubiane. Grana przez nas muzyka, to utwory od światowych standardów zagranicznych poprzez najpopularniejsze polskie piosenki, hity disco polo i dance. Repertuar jest na bieżąco aktualizowany o coraz to nowsze hity oraz na potrzebę klienta. Każdy utwór aranżujemy w sposób zgodny z oryginałem lub kreatywnie ze smakiem.

Mottem naszego zespołu jest zabawa do białego rana i interakcja z gośćmi. Wspólne tańce i śpiewy sprawią że każda zabawa będzie niesamowitym przeżyciem.

W swojej ofercie posiadamy również zabawy biesiadne przy stołach które sprawdzają się zarówno przy starszej publiczności jak i młodzieży, a także integrujące wszystkich gości na parkiecie , obok których ciężko przejść obojętnie.
To co robimy, bardzo kochamy i sprawia nam to przyjemność, gdyż wkładamy w to mnóstwo energii i zaangażowania, co przekłada się na wspaniałą atmosferę i niezapomniany klimat.

 

bottom of page