top of page

Skład zespołu:

kasia.jpg

KASIA

wokal / tamburyno

Wokalistka o niesamowitym głosie, piosenki z repertuaru Tiny Turner czy też Whitney Houston nie stanowią dla niej problemu. Na scenie występuje od kilkunastu lat, jej skromność i anielski głos sprawią, że każda zabawa będzie niesamowitym przeżyciem dla ciała i duszy.

Ejti.jpg

MAREK

wokal / przeszkadzajki

Absolwent Policealnego Studium Piosenkarskiego im.Czesława Niemena w Poznaniu, które ukończył z wynikiem bardzo dobrym zdobywając przy tym tytuł Aktora Scen Muzycznych. Brał udział w wielu festiwalach oraz konkursach wokalnych. Uczestnik programów telewizyjnych. Marek nie zamyka się na żaden rodzaj muzyki. Czerpie inspirację ze wszystkich gatunków muzycznych,
nie boi się nowych wyzwań. Pisze swoje teksty piosenek, które czekają w szufladzie na odpowiedni czas. Ma na koncie dwa debiutanckie single wydane razem z wytwórnią MyMusic w Poznaniu i plany na kolejne utwory. W wolnych chwilach pasjonuje się wędkarstwem oraz podróżuje.

filip.jpg

FILIP

saksofon / klarnet / wokal

Saksofonista i klarnecista z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Nietuzinkowy muzyk doskonale czujący się w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej. Pełen energii na scenie, wpływający pozytywnie na publiczność. Absolwent szkoły muzycznej na wydziale klawiszowym oraz w klasie klarnetu.

marek.jpg

MAREK

gitara solowa / gitara akustyczna / konferansjer / wokal

Swoją przygodę z gitarą rozpoczął od najmłodszych lat. Duże, ponad 20-letnie doświadczenie w klimatach coverowych oraz rockowych sprawiają, że czuje się swobodnie wykonując różnorodny repertuar. Na scenie używa gitar elektrycznych, akustycznych oraz banjo. Dodatkowe zalety to syreni śpiew, konferansjerka i stójka obunóż.

maciek.jpg

MACIEK

gitara basowa

Zdobywał doświadczenie w wielu składach dzieląc sceny muzyczne z takimi zespołami jak m.in. Perfect, Róże Europy czy Blue Cafe. Biegle obraca się w różnych stylach muzycznych. Jego głównym instrumentem jest gitara basowa ale swoimi ckliwymi dźwiękami i szerokim repertuarem zdobywa kobiece serca grając również na gitarach, pianinie i perkusji.
 

krystian.jpg

KRYSTIAN

instrumenty klawiszowe / akordeon

Wirtuoz instrumentów klawiszowych, który wkłada całe serce w to co robi. Jego wrażliwość sprawia, że każdy utwór muzyczny zagrany przez niego brzmi oryginalnie i wyjątkowo. Ukończył szkołę muzyczną o profilu fortepianowym, a jego przygoda z instrumentami klawiszowymi rozpoczęła się w wieku 8 lat. Jego konikiem jest akordeon i biesiada przy stołach.
 

13.jpg

KUBA

perkusja / bęben marszowy / wodzirej / wokal

Muzyka to jego pasja od dziecka. Już na początku szkoły podstawowej stawiał pierwsze kroki na scenie, a jego ukochanym instrumentem okazała się właśnie perkusja. Uwielbia grać i śpiewać wszystko, co mu wpadnie w ucho. Niedościgniony wodzirej oraz konferansjer, zamiłowany w różnego rodzaju zabawach weselnych. Oprócz uderzania w bębenki, gra także na gitarze elektrycznej oraz akustycznej.

bottom of page