Skład zespołu:

kasia.jpg

KASIA

wokal / tamburyno

Wokalistka o niesamowitym głosie, piosenki z repertuaru Tiny Turner czy też Whitney Houston nie stanowią dla niej problemu. Na scenie występuje od kilkunastu lat, jej skromność i anielski głos sprawią, że każda zabawa będzie niesamowitym przeżyciem dla ciała i duszy.

wojtek.jpg

WOJTEK

wokal / przeszkadzajki

Charyzmatyczny wokalista, który stoi na straży dobrej zabawy. Uśmiech i szalony temperament sprawi, że każda impreza będzie udana. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od najmłodszych lat śpiewając do lustra i nagrywając się na magnetofon. Jego determinacja i wiara w siebie sprawiła, że wyszła z niego prawdziwa rockandrollowa dusza.

filip.jpg

FILIP

saksofon / klarnet / wokal

Saksofonista i klarnecista z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Nietuzinkowy muzyk doskonale czujący się w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej. Pełen energii na scenie, wpływający pozytywnie na publiczność. Absolwent szkoły muzycznej na wydziale klawiszowym oraz w klasie klarnetu.

marek.jpg

Swoją przygodę z gitarą rozpoczął od najmłodszych lat. Duże, ponad 20-letnie doświadczenie w klimatach coverowych oraz rockowych sprawiają, że czuje się swobodnie wykonując różnorodny repertuar. Na scenie używa gitar elektrycznych, akustycznych oraz banjo. Dodatkowe zalety to syreni śpiew, konferansjerka i stójka obunóż.

maciek.jpg

MACIEK

gitara basowa

Zdobywał doświadczenie w wielu składach dzieląc sceny muzyczne z takimi zespołami jak m.in. Perfect, Róże Europy czy Blue Cafe. Biegle obraca się w różnych stylach muzycznych. Jego głównym instrumentem jest gitara basowa ale swoimi ckliwymi dźwiękami i szerokim repertuarem zdobywa kobiece serca grając również na gitarach, pianinie i perkusji.
 

krystian.jpg

KRYSTIAN

instrumenty klawiszowe / akordeon

Wirtuoz instrumentów klawiszowych, który wkłada całe serce w to co robi. Jego wrażliwość sprawia, że każdy utwór muzyczny zagrany przez niego brzmi oryginalnie i wyjątkowo. Ukończył szkołę muzyczną o profilu fortepianowym, a jego przygoda z instrumentami klawiszowymi rozpoczęła się w wieku 8 lat. Jego konikiem jest akordeon i biesiada przy stołach.
 

13.jpg

Muzyka to jego pasja od dziecka. Już na początku szkoły podstawowej stawiał pierwsze kroki na scenie, a jego ukochanym instrumentem okazała się właśnie perkusja. Uwielbia grać i śpiewać wszystko, co mu wpadnie w ucho. Niedościgniony wodzirej oraz konferansjer, zamiłowany w różnego rodzaju zabawach weselnych. Oprócz uderzania w bębenki, gra także na gitarze elektrycznej oraz akustycznej.

MAREK

gitara solowa / gitara akustyczna / konferansjer / wokal

perkusja / bęben marszowy / wodzirej / wokal

KUBA